Minimalistyczne tatuaże

HomeMinimalistyczne tatuaże
Minimalistyczne tatuaże charakteryzują się prostotą oraz małą skalą wykonania. Stanowią subtelną ozdobę ciała, dlatego cieszą się szczególną popularnością wśród kobiet, jednak w gronie mężczyzn także znajdują się zwolennicy tego stylu. Minimalistyczne tatuaże to dokładnie przemyślane i najczęściej jednokolorowe dzieła sztuki. Przedstawiają one najczęściej symbole, figury geometryczne lub ich zestawienie czy też połączenie, drobne napisy jak i również kwiaty czy zwierzęta. Mogą stanowić uzupełnienie istniejącego już projektu lub odrębną koncepcję artystyczną. 

Studio tatuażu Przenikanie Warszawa

Przenikanie to salon tatuażu, który zrodził się z miłości do sztuki i ludzi. Jesteśmy zespołem doświadczonych i profesjonalnych artystów, którzy pracują z wielką pasją i zaangażowaniem. Wykonujemy prace w różnych stylach i rozmiarach. Wśród nas znajdują się również tacy, którzy są wyspecjalizowani w wykonywaniu minimalistycznych tatuaży zarówno damskich jak i męskich. Świadczymy wysokiej jakości usługi na każdym z etapów współpracy. Gwarantujemy wysoką estetykę wykonania projektów, dopasowaną do wizji i wymagań naszych podopiecznych a także przyjazną i swobodną atmosferę podczas sesji.

Jesteś zainteresowana/y minimalistycznym tatuażem? Odezwij się do nas!

Salon tatuażu Przenikanie znajduje się w Warszawie przy ul. Brzeskiej 18, jednak do skorzystania z naszych usług zachęcamy mieszkańców całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszego studio oraz do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą mediów społecznościowych - Facebooka lub Instagrama - w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.
image
https://przenikanie.com/wp-content/themes/hazel/
https://przenikanie.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
//
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
off
off
off

Zadzwoń